17211.
340. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
800 Ft
2,16 EUR, 2,35 USD
Wilhelm Bölsche: A bacillustól a majomemberig. Fordította dr. Pogány József. Természettudományi Könyvtár. Bp, 1910, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói egészvászon kötés, kopottas.