Homeros Odysseiája. Az eredeti versmértékben fordította, bevezetéssel és jegyzetekkel ellátta: Kemenes József. Bp.,é.n.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval.
Vihar Béla: Kígyóének. Bp., 1970, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, jó állapotban. Megjelent 2100 példányban. Első kiadás. A szerző által dedikált.
Komáromi János: Régi ház az országútnál. Komáromi János Munkái Gyüjteményes Kiadás. I. Bp.,é.n.,Genius, 344 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel. A szerző által aláírt.
Rubin László: Arany az uccán Budapest, é.n. Forum. Sorszámozott, aláírt, kereskedelmi forgalomba nem került, csak számozott példányban készült az író barátainak. Ez a 168. példány. Kiadói papírkötésben. + Bartalis János: Föld a párnám. Erdélyi bukolikák. Kolozsvár ,1930 Erdélyi Szépímves Céh. Félbőr kötésben.
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.