Vegyes könyv tétel, különböző témákban, 10 db: A római császárkor művészete, Ismerkedés a művészettel, Wok mindennapi használatra, A test és lélek gyógymódja, Erdők mezők gombái, Brazil varázslók, Fák, Csepel szikrái, stb.
Nyírő József sorozat. 5 mű: Isten igájában, Uz Bence, A sibói bölény, Mádéfalvi veszedelem, Jézusfaragó ember. Bp., é.n., Révai. Kiadói halina-kötésben, Kettő kivétellel foltos borítókkal
Tóth Béla: A spiritizmusról. Bp.,1903, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.), 136 p. Kiadói papírkötésben, szakadozott, sérült borítóval, a hátsó borító elvált a könyvtesttől, megviselt állapotban.
Kőrösi Csoma Sándor és tudományos műhelyeink. 1999. Szerk.: Gazda József. Kovászna-Csomakőrös,1999, Kőrösi Csoma Sándor Közművelődési Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Földes Imre: A király arája. Bp.,1904, Singer és Wolfner, 196 p. Kiadói szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval. A szerző által dedikált.