Magyarország

Tételek száma: 1003

Budakeszi, M. kir. honvéd és közrendészeti József Főherceg Szanatórium, I. Női pavilon
20227.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
Budakeszi, templom (Rb)
20228.
Anyagjel T2/3

Budakeszi, templom (Rb)

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Budakeszi, Makkosmária, Hauk István vendéglője. Dörner Károly felvétele (EK)
20229.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
Budapest - Kb. 770-800 főleg régi városképes lap, közte kb. 180 modern lap / Cca 770-800 mainly pre-1945 town-view postcards, among them cca. 180 modern postcards
20230.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
Budapest - 5 db Szent István Jubileumi Év (1038-1938) képeslap 2 db albumlapon / 5 postcards of the Stephen I of Hungary Jubilee Year (1038-1938) on 2 album sheets
20231.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1897 (Vorläufer!) Budapest, Magyar Tudományos Akadémia, Andrássy út, Gróf Széchenyi és Petőfi szobor, Műegyetem, Nemzeti Múzeum. Carl Otto Hayd floral, Art Nouveau, litho (EK)
20232.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
1897 (Vorläufer!) Budapest, Parlament, Országház, Bazilika, lóvasút. Louis Glaser Art Nouveau, floral, litho (vágott / cut)
20233.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1898 Budapest, Andrássy út, Tudományos Akadémia. Louis Glaser Art Nouveau, floral, litho (EB)
20234.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1899 Budapest, látkép, Széchenyi szobor. Art Nouveau, litho (EK)
20235.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1900 Budapest, Nemzeti Múzeum, Magyar Tudományos Akadémia. Art Nouveau, floral, litho
20236.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Budapest, Batthyány kör, csoportképek; Ambrus Teri fényképészeti műterme - 2 db régi fotó / 2 pre-1945 photo postcards
20237.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1937 Budapest, BNV Nemzetközi Vásár, Textil, robot + So. Stpl.
20238.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft