Wallendorf lovagló amazon, kézzel festett, jelzett, kopottas, m:19 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Wallendorf-lovaglo-amazon-kezzel-festett-jelzett-kopottas-m19-cm~II1884549
1884549
11167
339
Leírás: Wallendorf lovagló amazon, kézzel festett, jelzett, kopottas, m:19 cm
: vörös_iván