Herendi Viktória mintás hamuzó + csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-hamuzo-plus-csikkelnyomo-kezzel-festett-jelzett-apro-kopasokkal-13-5~II1908669
1908669
11123
339
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Herendi Viktória mintás hamuzó + csikkelnyomó, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, 13,5×11 cm, ill. m: 3,5 cm
: turóczi_márk