Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 96

Asszonyi Tamás (1942-) 2007. Diána és Richárd MMVII VIII IV kétoldalas, öntött Br emlékérem (49mm) T:2
30498.

Asszonyi Tamás (1942-) 2007. "Diána és Richárd MMVII VIII IV" kétoldalas, öntött Br emlékérem (49mm) T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Asszonyi Tamás (1942- ) DN Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága Br plakett (80,5mm) T:2
30499.

Asszonyi Tamás (1942- ) DN "Kiváló Propaganda Munkáért / KISZ Budapesti Bizottsága" Br plakett (80,5mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Berán Lajos (1882-1943) 1923. Petőfi születésének 100. évfordulója aranyozott Br emlékérem márvány alapon (48mm) T:2 Hungary (1882-1943) 1923. 100th Anniversary of Birth of Sándor Petőfi gold plated Br medallion on marble slab. Sign.: Lajos Berán (48mm) C:XF HP 1241.
30500.

Berán Lajos (1882-1943) 1923. "Petőfi születésének 100. évfordulója" aranyozott Br emlékérem márvány alapon (48mm) T:2 Hungary (1882-1943) 1923. "100th Anniversary of Birth of Sándor Petőfi" gold plated Br medallion on marble slab. Sign.: Lajos Berán (48mm) C:XF HP 1241.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1934. A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére Br emlékérem, peremén BERÁN N. BPEST. gyártói jelzéssel (59mm) T:2
30501.

Berán Lajos (1882-1943) 1934. "A Neptun Budapesti Evezős Egylet - 50 év emlékére" Br emlékérem, peremén "BERÁN N. BPEST." gyártói jelzéssel (59mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Eger, vitézeknek ékes oskolája - Balassi Bálint Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T:1-
30502.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / 'Eger, vitézeknek ékes oskolája' - Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,41g/0.800/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Bognár György (1944-) 1986. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) + 1988. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1,1-
30503.

Bognár György (1944-) 1986. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Damjanich János" Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) + 1988. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Knézich Károly" Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1987. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) + 1991. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láchner Ödön Br emlékérem lezárt fóliatokban (42,5mm) T:1,1-
30504.

Bognár György (1944-) 1987. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Nagysándor József" Br emlékérem sérült tokban (42,5mm) + 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láchner Ödön" Br emlékérem lezárt fóliatokban (42,5mm) T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bognár György (1944-) 1989. Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:1-
30505.

Bognár György (1944-) 1989. "Gábor Áron 1814-1849 / Születésének 175., halálának 140. évfordulójára" piefort, peremén jelzett Ag emlékérem (36,12g/0.835/42,5mm) T:1-

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Bognár György (1944-) 1993. Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben bronzozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1
30506.

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronzozott Cu emlékérem tanúsítvánnyal (42,5mm) T:1

Kikiáltási ár:
800 Ft
Bognár György (1944-) 1993. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos Br emlékérem (42,5mm) + 1989. MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő Br emlékérem (42,5mm) a kettő egyben egy lezárt fóliatokban T:1,1-
30507.

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Br emlékérem (42,5mm) + 1989. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Poeltenberg Ernő" Br emlékérem (42,5mm) a kettő egyben egy lezárt fóliatokban T:1,1-

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsos Miklós (1906-1990) 1987. SOCIETAS HVNGARICA PARASITOLOGORVM kétoldalas, öntött Br plakett, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (93mm) T:1-
30508.

Borsos Miklós (1906-1990) 1987. "SOCIETAS HVNGARICA PARASITOLOGORVM" kétoldalas, öntött Br plakett, hátoldalán gravírozva, eredeti tokban (93mm) T:1-

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Búza Barna (1920-2010) 1961. XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961 Br emlékérem (51mm) T:2
30509.

Búza Barna (1920-2010) 1961. "XIX. Kerületi Ady Endre Úti Iskola 1911-1961" Br emlékérem (51mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft