19078.
339. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
22 000 Ft
59,46 EUR, 64,71 USD
Ezüst (Ag.) monogramos cigarettatárca, jelzett, kopott, zománc díszítéssel, nettó:171 g, 10,5×8,5 cm