Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 86
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1906892
19024
339
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) szív alakú medál, rózsaszín strassz kövekkel, jelzett, 1,5×1,5 cm, bruttó: 8,2 g 1906898
19025
339
4800
Jewellery
Ezüst(Ag) karikákkal díszített nyaklánc, jelzett, h: 39 cm, nettó: 9,4 g 1906902
19026
339
Jewellery
Ezüst(Ag) kék cirkóniával díszített függő, jelzett, h: 4,5 cm, bruttó: 3,4 g 1906931
19027
339
Jewellery
Ezüst(Ag) halváz függő, apró kővel, jelzett, h: 2,4 cm, bruttó: 1,2 g 1906923
19028
339
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, fekete shamballa gyönggyel díszítve, jelzett, sróf nélkül, bruttó: 1,9 g 1906943
19029
339
Jewellery
Ezüst(Ag) extravagáns gyűrű, jelzett, méret: 54, nettó: 6,2 g 1906940
19030
339
Jewellery
Ezüst(Ag) karikagyűrű, kis szív függővel, jelzett, méret: 54, bruttó: 1,8 g 1906950
19031
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű dobókockás díszítéssel, jelzett, méret: 49, bruttó: 1,3 g 1906948
19032
339
Jewellery
Ezüst(Ag) gyűrű leveles díszítéssel, jelzett, méret: 57, nettó: 3,3 g 1906955
19033
339
Jewellery
Ezüst(Ag) katicás fülbevalópár és medál, jelzett, d: 1,5 és 1 cm, bruttó: 2,5 g 1903770
19034
339
2200
Jewellery
Ezüst(Ag) nyitható filigrán medál, jelzett, sérüléssel, d: 3,4 cm, nettó: 7,9 g 1903792
19035
339
8500
Jewellery
Ezüst(Ag) orosz teás kanál, 2 db, jelzett, h: 13 cm, nettó: 30,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft