1900-1902 Magyaróvári M. Kir. Gazdasági Akadémia hallgatójának leckekönyve és fölvételi igazolványa, Vörös Sándor (1847-1918) igazgató (1898-1907) és a gazdasági akadémia tanárainak aláírásaival, 5 db. 30f. okmánybélyeggel, egészvászon-kötésben.
1903 a Gyulai Iparos Ifjúsági Egyesület díszes kiállítási érdemoklevele Ludvig Lajos szíjgyártó mesternek a jubileumi Gyulai Iparkiállítás alkalmából, üvegezett fa keretben
1906 Szabadka, Wachsmann Jenő Kigyóshoz gyógyszertárának igazolása gyakornok részére, 1 db 1 K okmánybélyeggel, pecsétekkel, Wachsmann Jenő aláírásával.
1908 Szolnok, Alexander János Vörös Kereszthez gyógyszertárának bizonyítványa gyakornok részére, 1 db 1 K okmánybélyeggel, pecsétekkel, Alexander János aláírásával.
1909 Csongrád, Wiesner Lajos a Szt. Rókushoz Gyógyszertárának 2 db igazolása gyakornok részére, pecsétekkel, 2 db 1 K. okmánybélyeggel, Wiesner Lajos aláírásával.