Könyvek: Történelem Tételek száma: 202
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1903314
15825
339
Books: History
Révész Sándor: Aczél és korunk. Bp., 1997, Sík Kiadó. Kiadói papírkötésben. 1903994
15826
339
2200
Books: History
Bíró Ferenc: A felvilágosodás korának magyar irodalma. Bp.,1998, Balassi Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1904004
15827
339
2200
Books: History
Collectanea Tiburtiana. Tanulmányok Klaniczay Tibor tiszteletére. Adattár XVI-XVIII. századi szellemi mozgalmaink történetéhez. 10. Szeged, 1990, József Attila Tudományegyetem. Kiadói papírkötés, jó állapotban. 1904014
15828
339
Books: History
Magyarország története az abszolutizmus és dualizmus korában. 1848-1918. 3. füzet: (1880-1900.) Összeállította: Hanák Péter-Sándor Vilmos. ELTE BTK. Bp., 1964, Tankönyvkiadó. 6. kiadás. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal. Megjelent 547 példányban. 1906105
15829
339
Books: History
Anne Frank naplója. 1942. június 12-1944. augusztus 1. Fordította és magyarázó jegyzetekkel ellátta: Bernáth István. Bp.,2007,Park. Kiadói papírkötésben. 1906102
15830
339
Books: History
Kéki Béla: Az írás története. A kezdetektől a nyomdabetűig. Bp.,2002, Vincze. Kiadói kartonált papírkötés. 1906093
15831
339
Books: History
Csiffáry Gabriella: Régi magyar fürdővilág. Bp.,2004, Helikon. Számos fotóval illusztrált. Kiadói papírkötésben. 1844812
15832
339
Books: History
Szekfű Gyula: A magyar állam életrajza. Történeti tanulmány. Bp., Dick Manó Könyvkereskedése. Kiadói papírkötés, kissé foltos. 1869141
15833
339
Books: History
Tettek-tervek. II. A Kállay-kormány munkássága és politikája. (1942. okt. 1.-1943. szept. 30.) Bp.,1943,Stádium-ny. Kiadói papírkötés, 4 oldalon ceruzás bejegyzésekkel, szakadozott, sérült borítóval, szakadt lapszélekkel. 1906111
15834
339
Books: History
Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. 1906738
15835
339
Books: History
Lakatos Pál: Országrontók. Bp., 2003, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált. 1646508
15836
339
Books: History
Takáts Sándor: Magyar Nagyasszonyok I-II. kötet. (Egy kötetben.) Bp., é.n, Genius, (Konossy grafikai Műintézet-ny.),538+1 p. Kiadói illusztrált papírkötés félvászon védőborítóval. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft