Pethő Sándor: Világostól Trianonig. A mai Magyarország kialakulásának története. A földrajzi részt írta Fodor Ferenc. Bp., 1925, Enciklopédia Rt., VIII+324+4 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
Szekeres József - Tóth Árpád: A Klement Gottwald (Ganz) Villamossági Gyár története. Bp., 1962, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
Gustav Schwab: Die schönsten Sagen des klassischen Altertums. Stuttgart,é.n.,Levy&Müller. Német nyelven. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban.
A könyves kultúra XIV-XVII. század. II. kötet. Válogatás a német szakirodalomból. A tanulmányokat válogatta, bevezette Monok István. Szeged, 1997, Scirptum Kft. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Vasi honismereti és helytörténeti közlemények 1997/3. Szerk.: Kuntár Lajos, Mayer László. Szombathely, 1997, Vas Megyei Levéltár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Pölöskei Ferenc: Magyarország története. (1905-1914.) ELTE BTK. Bp., 1965, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal, a gerincen apró szakadással. Megjelent 394 példányban.