Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 228

2001 20. századi művészet kortárs magyar írók gyűjteményéből. Bp., 2001, Kassák Múzeum, 20 p.  Az utolsó lapon, Kalász Márton (1934-) költő, író, műfordító, egyetemi tanár, Gyurkovics Tibor (1931-2008) költő, író, pszichológus, Juhász Ferenc (1928-2015) költő, Orbán Ottó (1936-2002) költő, esszéíró, műfordító, Jánosy István (1919-2005) író, költő, műfordító, Gergely Ágnes (1933-) magyar költő, prózaíró, esszéista, műfordító aláírásaival.
16711.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16712.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16713.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16714.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
B. Supka Magdolna: Aba-Novák Vilmos. Bp., 1971, Corvina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
16715.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1983-1987 Szász Endre kiállítási katalógusa. Vigadó Galéria. 1983. március 18-április 17.+ Gorka Lívia kiállítási katalógusa. 1987. szept. 25-okt. 22. Vigadó Galéria.
16716.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db Kmetty János kiállítási katalógus:  1977 Kmetty János festőművész emlékkiállítása 1977. Műcsarnok. Bp., Révai-ny.  2005 Kmetty János (1889-1975) emlékkiállítása. Szerk.: Kratochwill Mimi. Bp., Művészeti Malom.
16717.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Chev. Pierre Gentili. Sur Lart Tapis. Rome, 1878. De La Pace. Könyv a szőnyegművészetről / Book about carpets. 141p.
16718.

Chev. Pierre Gentili. Sur L'art Tapis. Rome, 1878. De La Pace. Könyv a szőnyegművészetről / Book about carpets. 141p.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16719.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1958 Magyar Grafika, II. évfolyam 1958. 6. sz. Szerk.: Lengyel Lajos. Bp., 1958, Műszaki,(Nyomdaipari Tanulóintézet-ny.) Rengeteg szövegközti és egészoldalas illusztrációval. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.   Megjelent 3500 példányban. Az 1948-as államosítás tízéves évfordulója alkalmára kiadott a magyar nyomdákat gazdag illusztrációs anyaggal bemutató kiadvány.
16720.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1958-1984 Vegyes művészeti katalógus tétel, 17 db:  Szőnyi István Emlékkiálítás (MNG, 1963), Martyn életműkiállítása. (BTM, 1978), Dési Huber István emlékkiálítása (MNG,1964),Csók István emlékkiállítás (MNG, 1965), Nagybányai festők (MNG, 1962), Czóbel Béla festőművész kiállítása. (Nemzeti Szalon, 1958), Czóbel BÉla festőművész emlékkiállítása (1983), Tóth Menyhért (Műcsarnok, 1976). Összesen 17 művészeti katalógus. Különféle kiadásban. Változó állapotban.
16721.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
N. J. Bogomolnij-A.V. Csebikin: A rézkarc technikája. Bp.,1985, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés.
16722.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft