https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 228

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Rieman, Hugo: Musik-Lexikon. Leipzig. 1900. Max Hesse. Félbőr kötésben. / in half linen binding.
16843.

Rieman, Hugo: Musik-Lexikon. Leipzig. 1900. Max Hesse. Félbőr kötésben. / in half linen binding.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0
Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban
16844.

Barát Béla - Éber László - Felvinczi Takáts Zoltán: A művészet története. Bp., 1943, Dante. Kiadói félvászon kötésben, jó állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), Barka,(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírboríték szakadozott, kissé hiányos.
16845.

Dr. Homér Lajos: A bútor története. Egyiptomtól Napjainkig. Bp.,(1947), "Barka",(Reiner Ödön-ny.), 313+2 p.+1 lev. hibajavítás. II. bővített kiadás. Kiadói papírkötés, az illusztrált papírboríték szakadozott, kissé hiányos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.
16846.

Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1939, Singer és Wolfner. Második, bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kis nyomódással a gerincen.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.
16847.

Kállai Ernő: Picasso. Bp.,1948,Új Idők Irodalmi Intézet Rt.(Singer és Wolfner),(Hungária-ny.), 86 p.+LXXX t. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő.  Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben
16848.

Moliere: Tartuffe. Ford: Ivánfi Jenő. Bp. 1904. Ifj. Nágel Ottó. 1t. 46p. + 1t. (műmelléklet) Ritka kiadás! Kövessy Albert (1860-1924) sziniigazgató, rendező pecséttel és bejegyzésekkel megjelölt súgó és rendezői példánya. Későbbi félvászon kötésben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót
16849.

Száz színész egy sorba... Rajzolták Gedő Lipót és Gellért Lajos. Bp.,[1923], Amicus,(Világosság Könyvnyomda Rt.) Aranyozott gerincű félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé foltos lapszélekkel. Gedő Lipót

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés,
16850.

Edward Alden Jewell: Cézanne. Berlin-Wiesbaden,é.n.,Emil Vollmer. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés,

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.
16851.

Musees Royaux Des Beaux Arts Bruxelles Art Ancien. Oude Kunst Brussel. Kon. Musea Voor Schone Kunsten. Brusells, 1971, Ministry of Education. Francia és holland nyelven. Kiadói papírkötés. /Paperbinding, in French and Dutch language.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
EUR
,
6,47
USD
Ajánlatok száma:
0
2 db idegen nyelvű könyv Rodien-ről:  Ionel Jianou: Rodin. C. Goldscheider előszavával. Paris, 1979, Arted. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.+Henri Martinie: Auguste Rodin. 1840-1917. Paris, 1955, Les Éditions Braun et C. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.
16852.

2 db idegen nyelvű könyv Rodien-ről: Ionel Jianou: Rodin. C. Goldscheider előszavával. Paris, 1979, Arted. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.+Henri Martinie: Auguste Rodin. 1840-1917. Paris, 1955, Les Éditions Braun et C. Francia nyelven. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Abraham A. Moles: A giccs. A boldogság művészete. Fordította: Orosz Magdolna, és Albert Sándor. Bp.,1975,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal,de egyébként jó állapotban.
16853.

Abraham A. Moles: A giccs. A boldogság művészete. Fordította: Orosz Magdolna, és Albert Sándor. Bp.,1975,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal,de egyébként jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1968, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.
16854.

Brassai: Beszélgetések Picassóval. Bp.,1968, Corvina. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz