Magyarország

Tételek száma: 978

1904 Budapest, Lánchíd a pesti part részletével. Ganz Antal 97. sz. (Rb)
20203.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1938 Budapest, Szent István Jubileumi Év, Szent Korona közszemlére tétele a Királyi Várban
20204.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1949 Budapest, Nemzetközi Őszi Vásár, A Magyar-Szovjet Társaság Kiállítása (Mit köszönhet a magyar nép a Szovjetúniónak)
20205.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Budapest, szemétszállítók munka közben, csengővel jelezve az érkezésüket. photo (lyuk / pinhole)
20206.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Budapest, Sorg Antal gőztéglagyár dolgozói, munkások, Halász J. photo (felületi sérülés / surface damage)
20207.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
1899 Budapest I. Királyi várbazár, Kunstanstalt Rosenblatt litho
20208.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1899 Budapest I. Üdvözlet ős Budavárából a XVII. (17-ik) századból. Toldi Lajos kiadása litho (EK)
20209.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1913 Budapest I. Bleicher vendéglő kertje télen. Gellérthegy utca 3. photo (EB)
20210.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Budapest I. Batthyány tér 4., Sass Vendéglő, I. Kerületi Iparoskör, Kertész Józsefné kézimunka és fonal kereskedése, Orsz. Frontharcos Szövetség II. ker. főcsoportja, Kókai Mátyás szita és drótkerítés készítő mester üzlete. photo
20211.
Anyagjel T1

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
Budapest I. Királyi vár, várbazár (EK)
20212.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1900 Budapest I. Kilátás a Krisztinaváros felől, Lánchíd, Királyi vár. Kiadja Divald Károly 28. sz. (EK)
20213.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Budapest I. Vár, háttérben a Margitsziget és a Parlament, Országház
20214.
Anyagjel T1/2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft