cca 1929 Családi fotóalbum, főként budapesti, részben debreceni életképekkel (Barosstelep, zsinagóga, Városliget, stb.), 24 db fotó feliratozva, 7×11 cm
1917 Trient (Trento) korabeli fényképalbum 55 db fotóval, rajta épületek, szobrok, tájképek, életképek, képméret: 6x6 és 11x8 cm között, album mérete: 14x19 cm / Photo album of Trento, with 55 photos; buildings, statues, landscapes
cca 1890 Marilla magaslati gyógyhely és környéke Sanatorium mell-idegbetegek és üdülők részére. 6p. + 20 nagyméretű, feliratozott keményhátú fotó 22x29 cm. Aranyozott egészvászon kötésben, gerincen kis sérüléssel egyébként jó állapotban. / Marilla Spa and Sanatorium. Booklet with description in Hungarian and German and 20 large photos with descriptions. In ornamented linen binding.