Weisz Zsuzsa (1925-): Kidőlt fa. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm. https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Weisz-Zsuzsa-1925-Kidolt-fa-Rezkarc-papir-jelzett-19C39729-cm~II1907589
1907589
10237
339
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Weisz Zsuzsa (1925-): Kidőlt fa. Rézkarc, papír, jelzett, 19×29 cm.
: vörös_iván