Komáromi-Kacz Endre (1880-1969): Generációk az ablaknál. Olaj, vászon,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Komaromi-Kacz-Endre-1880-1969-Generaciok-az-ablaknal-Olaj-vaszon-jelzett-apro-festek-h~II1839539
1839539
10102
339
70000
Leírás: Komáromi-Kacz Endre (1880-1969): Generációk az ablaknál. Olaj, vászon, jelzett, apró festék hibákkal, keretben, 50×40 cm
: vörös_iván