Festmények és grafikák

Tételek száma: 291

Tábori József (1928-2001): Őszi délután. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 70×90 cm
10206.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Tihanyi Lajos: Párizsi háztetők. Szitanyomat. Készítette 1979-ben 130 példányban a Pesti Műhely: Bak Imre, Fajo János és Nádler István. Összeáll. Fajo János. 55x85 cm
10207.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tóth Réka (?-): Kemence patak. Linómetszet, papír, jelzett, 18×28 cm
10208.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Tóth Réka (?-): Ady illusztráció II. Linómetszet, papír, jelzett, 35×25 cm
10209.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tóth Réka (?-): Ady illusztráció. Linómetszet, papír, jelzett, 35×25 cm
10210.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Tóth-Vissó Árpád (1921-2001): Kolostor Kréta szigetén. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm
10211.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Triert jelzéssel: Forma. Rézkarc, papír, 9×15 cm
10212.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Udvardi Gyula (1925-2013): Alkotások, 12 db, vegyes méretben
10213.

Kikiáltási ár:
13 000 Ft
35,14
38,24
Udvary Géza (1872-1932): Gyászolók. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 22×48 cm
10214.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Uher Arisztid (?-?): Olvasó akt háttal. Olaj, falemez, festék hibákkal, jelzett, 99×75 cm
10215.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Uitz jelzéssel: Ülő férfi. Szén, papír, kis szakadással, felcsavarva, 75×55 cm
10216.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
10217.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft