Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Gáborné. Rézkarc, papír, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/Nagy-Lazar-Laszlo-1935-Ex-Libris-Sarai-Gaborne-Rezkarc-papir-jelzett-9-5x6-5-cm~II1419706
1419706
10610
339
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
1 200 Ft 3,24 EUR , 3,53 USD
Leírás: Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Gáborné. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6,5 cm
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: