Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1782167
10596
339
100
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976): Erotikus ex libris Eugeni Kelemen. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 12×6 cm 1434587
10597
339
Ex libris - small-graphics
1988 Miklós Árpád (1958): Ex Libris Dr. Virágh Zoltán. Rézkarc-aquatinta, papír, jelzett, 7×5.5 cm 1434567
10598
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Jacob Marza Rézkarc, papír, jelzett, 8x6 cm 1434381
10599
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Pajzán ex libris, Jacob Marza. Rézkarc, papír, jelzett, 8×6 cm 1419149
10600
339
Ex libris - small-graphics
Molnár Dénes (1947-2000): Ex libris Jacob Marza Rézkarc, papír, jelzett, / Etched, signed bookplate. 9x6 cm 1419829
10601
339
Ex libris - small-graphics
L. Mötuste jelzéssel: Ex libris Metsaviir. Rézkarc, papír, jelzett, 8x9,5 cm 1794239
10602
339
100
Ex libris - small-graphics
Muggi Wille Nielsen (1923-): Ex libris Ella Enyel. Rézkarc, papír, jelzett a karcon, 13×7 cm 1434572
10603
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Libris Dr. Keszi Pálné. Rézmetszet, papír, jelzett a nyomaton, 5x4.5 cm. 1419696
10604
339
3800
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel(1922-1985): Ünnepek, 4 db ex libris. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3,5 és 6x9 cm között 1419141
10605
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex libris Dorogi Márton. Rézkarc, papír. / Etched, signed bookplates. 11x7 cm 1419803
10606
339
2200
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Librisek, Dr. Körmendy László-Dr. Mészáros Zsuzsanna, Rezes Molnár Hildegard, 2 db. Rézkarc, papír, jelzett, 5x3 cm, és 4.5x4.5 cm. 1419797
10607
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Árpád Dániel (1922-1985): Ex Libris Váradi László, Virág. Rézkarc, papír, jelzett, 8x4.5 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft