Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419727
10548
339
Ex libris - small-graphics
Halász Imre(?-?): BUÉK Halász család. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6 cm 1434228
10549
339
Ex libris - small-graphics
Heinrich Ilgenfritz (1899-1969): Ex libris Hans-Jürgen Viehrig. Rézkarc, papír, jelzett, 10×6 cm 1346091
10550
339
Ex libris - small-graphics
Helbing Ferenc (1870-1958): Korcsolyázó fiú. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 19×11 cm 1339040
10551
339
Ex libris - small-graphics
Helbing Ferenc (1870-1958): Forradalmár. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 20×14 cm 1335468
10552
339
Ex libris - small-graphics
Helbing Ferenc (1870-1958): Zenélő fiatal hölgy. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, 14×10 cm 1419532
10553
339
2200
Ex libris - small-graphics
Illi, Franz (1932- ): 2 db ex libris, rézkarc, papír, jelzett, különböző méretben 1433961
10554
339
Ex libris - small-graphics
Miloslav Janku (1916-1994): Ex libris J. S. Rézkarc, jelzett, papír, 11×5 cm 1434661
10555
339
Ex libris - small-graphics
Gediminas Karalius (1942- ): Ex libris kestucio. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 6,5×5.5 cm 1419874
10556
339
Ex libris - small-graphics
Karalius, Gediminas (1942- ): Ex libris reginos, rézkarc, papír, jelzés nélkül, hátulján feliratozva, 9,5×7 cm 1419535
10557
339
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Lenkey István. Színes rézkarc, papír, jelzett, 10x8 cm 1419780
10558
339
Ex libris - small-graphics
Karancsi Sándor(1932-2003): Ex libris Veress Zsófia. Rézkarc, papír, jelzett, d: 5,5 cm 1419260
10559
339
2200
Ex libris - small-graphics
Katauskas, Savinijus (1936- ): 2 db ex libris, egyedi mélynyomás, papír, jelzett, 11,5×7 ill. 7×6,5 cm / Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft