Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 218
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1419857
10608
339
Ex libris - small-graphics
Nagy László Lázár (1935-): Kellemes Karácsonyi Ünnepeket - BUÉK. Rézmetszet-rézkarc, papír, jelzett, 7x10 cm. 1414972
10609
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex libris Rézkarc, papír, jelzett 11x15 cm 1419706
10610
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Gáborné. Rézkarc, papír, jelzett, 9,5x6,5 cm 1419479
10611
339
Ex libris - small-graphics
Nagy Lázár László (1935-): Ex Libris Sárai Kata. Rézkarc, papír, jelzett, 10,5x7 cm 1419833
10612
339
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Elekes Vencel könyve, Ház a Havasokban. Rézkarc, papír, jelzett, 9x6 cm. 1419847
10613
339
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936-): Fehérvári Éva könyve, Fa.
Rézkarc, papír, jelzett, 7.5x5.5 cm. 1419520
10614
339
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936- ): Ex Libris kongresszus Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 10x8 cm 1419505
10615
339
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József(1936-): Ex libris, Dr. Illyés Láslzó, Jog. Rézkarc, papír, jelzett / Etched bookplate 6x8 cm 1414966
10616
339
Ex libris - small-graphics
Nechanszky József, Illi Franz, Kostas ...3 db ex libris rézkarc, jelzettek / 3 Etched bookplates 14x11 cm 1419522
10617
339
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, ezen a számon hívhat a lakásomon. Rézkarc, papír, jelzett, 9×5 cm 1419556
10618
339
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Zubor Béla, 10. házassági évforduló. Rézkarc, papír, jelzett, 11×7 cm 1419550
10619
339
Ex libris - small-graphics
Nemes Török János (1900?-1980): Ex-libris Dr. Illyés Sándor László, Erzsók Asszony születésnapjára. Rézkarc, papír, jelzett, 9.5×7 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft