6 db különféle ex Libris. Rézkarc, papír, jelzettek / Etched bookpla... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/339/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Ex-libris-es-kisgrafika~500002/6-db-kulonfele-ex-Libris-Rezkarc-papir-jelzettek-Etched-bookplates~II1419166
1419166
10710
339
Ex libris - small-graphics
Kikiáltási ár:
5 000 Ft 13,51 EUR , 14,71 USD
Leírás: 6 db különféle ex Libris. Rézkarc, papír, jelzettek / Etched bookplates
: ekb
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: