Kerámiák Tételek száma: 64
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1883260
11131
338
Art-ceramics
Goebel/Hummel kisfiú báránnyal, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1883272
11132
338
Art-ceramics
Goebel/ Hummel kislány virágcsokorral, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 1883279
11133
338
Art-ceramics
Hummel kisfiú távcsővel, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 11 cm 1883652
11134
338
Art-ceramics
Hummel angyalka trombitával, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 6 cm 1883610
11135
338
Art-ceramics
Hummel bajor kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m:13 cm 1883629
11136
338
Art-ceramics
Goebel/Hummel kislány locsolókannával, kézzel festett kerámia, jelzett, apró festék kopással, m: 10,5 cm 1883457
11137
338
Art-ceramics
Hummel/Goebel cipész kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 13 cm 1883476
11138
338
Art-ceramics
Hummel/Goebel kislány iskolatáskával, kézzel festett kerámia, jelzett, restaurált, m: 12 cm 1883560
11139
338
Art-ceramics
Goebel/ Hummel lovacskás kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m: 8,5 cm 1883578
11140
338
Art-ceramics
Goebel/Hummel esernyős kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm 1883605
11141
338
Art-ceramics
Goebel/Hummel kisfiú báránnyal, kézzel festett kerámia, jelzett, apró lepattanással, m:14 cm 1882360
11142
338
Art-ceramics
Hummel esernyős kisfiú, kézzel festett kerámia, jelzett, hibátlan, m:12,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft