Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 78

DN Széchenyi Gimnázium és Szakközépiskola Pécs zománcozott fém kitűző (21x28mm) T:2
31086.

DN "Széchenyi Gimnázium és Szakközépiskola Pécs" zománcozott fém kitűző (21x28mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Ferencvárosi Torna Club 1899 zománcozott fém kitűző (15mm) T:2
31087.

DN "Ferencvárosi Torna Club 1899" zománcozott fém kitűző (15mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Cinkotai 12 évfolyamos Iskola és Nevelőintézet zománcozott jelvény (15x18mm) T:1-
31088.

DN "Cinkotai 12 évfolyamos Iskola és Nevelőintézet" zománcozott jelvény (15x18mm) T:1-

Kikiáltási ár:
800 Ft
DN Mátra Múzeum Baráti Köre Gyöngyös zománcozott fém jelvény (31mm) T:2
31089.

DN "Mátra Múzeum Baráti Köre Gyöngyös" zománcozott fém jelvény (31mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Bányász Szolgálati Érdemérem aranyozott Br kitüntetés (2x) mindkettő csak részben zománcozott T:1-
31090.

DN "Bányász Szolgálati Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés (2x) mindkettő csak részben zománcozott T:1-

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Izrael DN Izraeli Sport Szövetség fém jelvény (17mm) T:2 Israel ND Sports Federation of Israel metal badge (17mm) C:XF
31091.

Izrael DN "Izraeli Sport Szövetség" fém jelvény (17mm) T:2 Israel ND "Sports Federation of Israel" metal badge (17mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Japán DN Téli Olimpia? zománcozott fém jelvény, hátoldalán O.S.M.K. 1935 (22x15mm) T:2 Japan ND Winter Olympics? enamelled metal badge with O.S.M.K. 1935 on its reverse (22x15mm) C:XF
31092.

Japán DN "Téli Olimpia?" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "O.S.M.K. 1935" (22x15mm) T:2 Japan ND "Winter Olympics?" enamelled metal badge with "O.S.M.K. 1935" on its reverse (22x15mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM gyártói jelzéssel T:1-,2 German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM makers mark on back C:AU,XF
31093.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. Hitlers Dank aranyozott fém jelvény; 1933-1934. DDA festett fém jelvény; 1939. Hitlerjugend Mittelelbe műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. Hitlers Dank gold plated metal badge; 1933-1934. DDA painted metal badge; 1939. Hitlerjugend Mitelelbe plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
31094.

Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2- German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Németország DN Rókatorony Társaság 1861 fém jelvény, hátoldalán Wernstein Jena (26x27mm) T:2 Germany ND Fox Tower Society 1861 metal badge with Wernstein Jena on its back (26x27mm) C:XF
31095.

Németország DN "Rókatorony Társaság 1861" fém jelvény, hátoldalán "Wernstein Jena" (26x27mm) T:2 Germany ND "Fox Tower Society 1861" metal badge with "Wernstein Jena" on its back (26x27mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németország DN 19db híres német kitüntetés replikája eredeti díszdobozban, mindegyik német nyelvű leírással T:1,1- Germany ND 19pcs of diff famous German decoration replicas in original case, all with information text in German C:UNC,AU
31096.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
9
Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. 25. Dalfesztivál Basel, 1940. Svájci Vöröskereszt, 1957. Basel 2000 éves T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. 25th Son Festival Basel, 1940. Swiss Red Cross, 1957. 2000th Anniversary of Basel C:XF
31097.

Svájc 1926-1957. 18db-os jelvény tétel érdekesebb darabokkal, közte 1935. "25. Dalfesztivál Basel", 1940. "Svájci Vöröskereszt", 1957. "Basel 2000 éves" T:2 Switzerland 1926-1957. 18pcs of badges and pins with interesting pieces, including 1935. "25th Son Festival Basel", 1940. "Swiss Red Cross", 1957. "2000th Anniversary of Basel" C:XF

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft