Japán DN "Téli Olimpia?" zománcozott fém jelvény, hátoldalán "O.S.M.K. 1935" (22x15mm) T:2
Japan ND "Winter Olympics?" enamelled metal badge with "O.S.M.K. 1935" on its reverse (22x15mm) C:XF
Német Harmadik Birodalom ~1930-1940. Lövész kitüntetés, zománcozott jelvény szalagon, hátoldalán "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" gyártói jelzéssel T:1-,2
German Third Reich ~1930-1940. Shooting decoration, enamelled badge with ribbon, with "E. SCHMIDHAUSSLER PFORZHEIM" makers mark on back C:AU,XF
Német Harmadik Birodalom 1933-1939. 33db-os, többségében német jelvény és kitűző tétel, közte 1934. "Hitler's Dank" aranyozott fém jelvény; 1933-1934. "DDA" festett fém jelvény; 1939. "Hitlerjugend Mittelelbe" műanyag jelvény, hajlott; közte még városok és lövészegyesületek kitűzői, több daraból hiányzik a tű, vagy sérült T:2,2-
German Third Reich 1933-1939. 33pcs of various badges and pins, mostly German, including 1934. "Hitler's Dank" gold plated metal badge; 1933-1934. "DDA" painted metal badge; 1939. "Hitlerjugend Mitelelbe" plastic badge, curved; also included are pins from cities and shooting associations, some pieces are missing pins, or have damaged pins C:XF,VF
Németország DN "Rókatorony Társaság 1861" fém jelvény, hátoldalán "Wernstein Jena" (26x27mm) T:2
Germany ND "Fox Tower Society 1861" metal badge with "Wernstein Jena" on its back (26x27mm) C:XF
Németország DN 19db híres német kitüntetés replikája eredeti díszdobozban, mindegyik német nyelvű leírással T:1,1-
Germany ND 19pcs of diff famous German decoration replicas in original case, all with information text in German C:UNC,AU