1926 Magyar Művészet. 1926. II évf. A Szinyei Merse Pál Társaság művészeti folyóirata. Szerk. Majovszky Pál. Több száz szövegközti és egész oldalas képpel illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, sérült gerinccel.
1928-1937 Képes Pesti Hírlap 6 száma, valamint további 5 db újságkivágás rajtuk Horthy Miklós fotóival, valamint ifj. Horthy Miklós, Horthy István, Horthy Miklósné 1-1 fotójával, egy fotón Horthy Miklós, mint legfőbb hadúr, és tábornokai.
1928 Az 50 éves Pesti Hirlap jubileumi albuma 1878-1928. Budapest, 1928, Légrády-Testvérek, 1072 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel igen gazdagon illusztrálva. Kiadói papírborítóban, kis szakadással a borítón, egyébként jó állapotban.
1929 Kassa, Dr. Grosschmid Géza (1872-1934) a kassai jogászkamara elnöke, csehszlovák szenátor, királyi közjegyző, és Márai Sándor apjának saját kezű levele Dr. Jáky/Jetts Gyula, lánya Grosschmid Kató férjének részére, "Kedves Gyuri fiam!" megszólítással, Grosschmid családra vonatkozó tartalommal, fejléces papíron, két teleírt oldal, borítékkal