https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 302

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben
12950.

cca 1870-1980 Vegyes nyomtatvány tétel, kb. 20 db, közte: Lugano városképes leporello, okmányok, Kimutatás üzemben foglalkoztatott munkavállalókról, vegyes minőségben

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Régi újságok az 1870-es évekből, régi dokumentumok (sérültekkel) 3 kötetes francia nyelvkönyv, kazettákkal
12951.

Régi újságok az 1870-es évekből, régi dokumentumok (sérültekkel) 3 kötetes francia nyelvkönyv, kazettákkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
4
1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.
12952.

1878 Földtani Közlöny VIII. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1878, Légrády-Testvérek, 330 p.+2 t. Átkötött félvászon kötés, kissé sérült gerinccel, magyar és német nyelven.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.
12953.

1879 Földtani Közlöny XI. Szerk.: Inkey Béla, Schmidt Béla. Bp., 1879, Légrády-Testvérek, 488 p.+3 t. Átkötött félvászon kötés, magyar és német nyelven. Jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával /  1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior
12954.

1880 Az 1880. évi LVI. tc. (a megyék 1881-dik évi közigazgatási, árva- és gyámhatósági kiadásainak fedezéséről) hitelesített, a törvényhatóságok részére megküldött másolata, Tisza Kálmán belügyminiszter aláírásával / 1880 An autehnticated copy of the 56th article of 1880 sent to the municipalities, with the signature of Kálmán Tisza Minister of the Interior

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1885 Bibliai genealogikus tábla, hajtott, szakadásokkal, 49,5×32 cm
12955.

1885 Bibliai genealogikus tábla, hajtott, szakadásokkal, 49,5×32 cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm
12956.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
1
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm
12957.

Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 90 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Kiadói, kissé sérült félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, / With 90 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In slightly damaged half linen binding. 40x56 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
EUR
,
147,06
USD
Ajánlatok száma:
1
Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.
12958.

Természettudományi közlöny 21 kötet. Szerk.: Szily Kálmán, Lengyel Béla, Paszlavszky József. Budapest, 1889, K. M. Természettudományi Társulat, Pesti LLoyd-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopottas, foltos borítóval, meglazult fűzéssel, de belül jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.
12959.

1889 Orvosi Heti Szemle VII. kötet. 1-26. sz. Fél évfolyam,(július-december.) Szerk.: Dr. Flesch Nándor, Heltai Manó. Aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a szennylapok és az utolsó lap hiányoznak.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
EUR
,
13,53
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1890 Decoration Theatrale. színházi dekorációval foglalkozó cég képes bemutató füzete a tulajdonos Geroges Chambay autográf beírásával / Autograph signed booklet of a theater decoration comany. Signed by the owner. 9p. 14x21 cm
12960.

cca 1890 Decoration Theatrale. színházi dekorációval foglalkozó cég képes bemutató füzete a tulajdonos Geroges Chambay autográf beírásával / Autograph signed booklet of a theater decoration comany. Signed by the owner. 9p. 14x21 cm

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1890-1900 A Táncoló Budapest I. évfolyamának illusztrált címlapja, rajta a budai várral és dunai palotasor panorámájával, litográfia, Budapest, Nádor Kálmán.
12961.

cca 1890-1900 A Táncoló Budapest I. évfolyamának illusztrált címlapja, rajta a budai várral és dunai palotasor panorámájával, litográfia, Budapest, Nádor Kálmán.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz