1948 Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Betűrendes Távbeszélőnévsora. - Budapesti Egységes Hálózat (Budapest és Környéke) Tábeszélő Szaknévsora. Összeáll: Magyar Postaszemélyzet Jóléti Alapítványának Hirdető Irodája. Szerk.: Nedeczky László. Bp,1948, Magyar Postavezérigazgatóság,(Szikra-ny.),1+XXIV+300+1+1+227+1 p. Számos korabeli reklámmal illusztrálva. Korabeli aranyozott félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, az elülső kötéstábla belsejére neveket, telefonszámokat jegyeztek fel, egy-két lapon bejegyzéssel, de belül alapvetően jó állapotban.