1914 Zsebatlasz naptárral, és statisztikai adatokkal az 1914-es évre. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly, Dr. Hermann Győző. BP., 1913, Magyar Földrajzi Intézet,256 p. Átkötött kopott műbőr-kötés.
Tarczai György Németvilág Budán. Rajzok és elbeszélések. Ferenczi József rajzaival.
Bp., 1898, 2+219+1 p. Kiadói festett keménytáblás egészvászon Gottermayer-kötésben, foltos, kopott borítóval.
Emil Schulthess-Sigmund Widmer: Landschaft der Urzeit. Paysage de L'Aube des Temps. Eternal Landscape. Zürich, 1989, Artemis. Német, francia, és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, jó állapotban.