Könyvek: Történelem

Tételek száma: 180

Sőtér István: Francia szellem a régi Magyarországon. Officina Képeskönyvek. Bp.,1940,Officina. Fekete-fehér fotókkal illusztrálta. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
15868.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kubinyi Ferenc: Vaskorona. Wien, 1995, Edition Litfas. Kiadói papírkötés.
15869.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
A törzsek származásáról, avagy a kincsesbarlang. Fordította: Ormos István. A jegyzeteket Fröhlich Ida készítette. Az utószót Hahn István írta. Prométheusz könyvek. 8. Bp.,1985,Helikon. Kiadói papírkötés.
15870.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15871.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Norman G. Finkelstein: A holokauszt-ipar. Bp.,2003, Kairosz. Kiadói papírkötés.
15872.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Napoleon Szent Ilonai emlékiratai. Kiválogatta, fordította és jegyzetekkel ellátta: Timár László. Officina könyvtár 29. Bp.,1943,Officina. Kiadói kartonált papírkötés.
15873.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alton Douglas-Jo Douglas: Birmingham:The War Years. Warwick, 2002, Warwick Printing. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, angol nyelven. A szerzők által dedikált. / Paperbinding, with lot of black and white photograph, with autograph signatures of the authors.
15874.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Póczy Klára: Közművek a római kori Magyarországon, Bp., 1980, Műszaki Könyvkiadó, Kiadói egészvászon kötésben, kissé szakadt papír védőborítóval
15875.

Kikiáltási ár:
800 Ft
A magyar sajtó története I-II.(II./1-II./2) 1705-1892. Három kötet, komplett! Főszerkesztő: Szabolcsi Miklós. Bp., 1979-1985. Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
15876.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
15877.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Chronica Hungarorum 1473. Fordította Horváth János. Soltész Zoltánné tanulmányával. Bp., 1973, Magyar Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, kissé foltos borítóval. Hess András 1473-as kiadásának hasonmás kiadása. Megjelent 4500 példányban.
15878.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15879.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft