Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 67

Nollet, Jean-Antoine (1700 -1770): Leçons de Physique expérimentale. Tome Troisieme. Paris, 1765, Hyppolyte-Louis Guerin-Louis-Francois Delatour, IV+514 p.+19 t. kihajtható rézmetszetű tábla. Francia nyelven. Negyedik kiadás. Korabeli dúsan aranyozott gerincű egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón és a gerincen kis kopásnyomokkal, a címlapon tintafolttal, az utolsó lap (513/514.) részben hiányos, két tábla (III/IX/4, III/XI/4.) apró hiányokkal (nyomdahiba!)
17189.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
17190.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Thanhoffer Lajos: Anatómia és divat Három népszerű előadás. 114 ábrával és 4 táblával.Bp., 1901. K. M. Természettudományi Társulat. VIII+232 p.+4 t./ Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva.Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban.
17191.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Scheiner, J.: Népszerű asztrofizika. Bp., 1916, Kir. Magyar Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17192.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zeki, Salih: Hikmet-i tabiiye-i umumiyeden mebhas-i hararet-i harekiye, Isztambul, 1326 [1910], Matbaa-i Amire. Török nyelvű termodinamikai kézikönyv. Díszes, kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17193.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Zechmeister László: Organikus chemia felsőbb tanulmányok támogatására. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Alapismeretek - Nyílt szénláncú vegyületek. II. kötet: Gyűrűs és ismeretlen szerkezetű anyagok. Bp.,1930-1932, Sylvester Irodalmi és Nyomdai Intézet Rt., XII+578 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, az alsó lapélek foltosak.
17194.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Cholnoky Jenő: A csillagoktól a tengerfenékig. 1-4. köt. 1. A csillagok világa. 2. Meteorológia. 3. Hegyek-völgyek. 4. Szárazföldek és tengerek.  Bp.,(é.n.),Franklin, 431+2 p.+ 2 kihajtható térkép+ 431+2 p. + 1 kihajtható térkép+496+2 p.+465+2 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, kopottas gerinccel.
17195.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17196.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17197.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17198.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Schöne alte Karten. Leipzig, VEB Hermann Haack, Geographisch-Kartographische Anstalt Gotha. Kartonált papírmappában, kissé kopottas állapotban.
17199.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Weninger Vince: Politikai számtan. Második kiadás. Bp., 1869, Athenaeum. Korabeli félbőr kötésben 620p.
17200.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft