Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 162

Kőváry László: Tájképek utazási rajzokban. Válogatta, a bevezetőt és a jegyzeteket írta Bálint József. Téka. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés.
16673.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16674.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
2 db gyógyszertári kiadvány - Nékám Lajosné: A kőszegi patika. Bp., 1965, Iparművészeti Múzeum. + Kovács Péter: A Fekete Sas Patikamúzeum. Székesfehérvár, 1979. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
16675.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16676.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Morvay Péter: Útmutató népi táncaink gyűjtéséhez. Csikós Tóth András rajzaival. Bp.,1953,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16677.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csilléry Klára: Tájékoztató a népi lakásberendezés gyűjtéséhez. (Kézirat gyanánt.) Bp.,1952,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16678.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fél Edit: Tájékoztató a népviselet gyűjtéséhez. Bp.,1952,Művelt Nép. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban.
16679.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Fehér Zsuzsa - Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóval, jó állapotban.
16680.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Világkép. The world in photos. Fotó Világkiállítás 1989. Bp.,1989, Officina Nova.IPV. Kiadói kartonált papírkötés.
16681.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16682.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16683.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII, 12+170 p. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés. Angol nyelvű művészeti folyóirat, számos érdekes írással, egészoldalas fekete-fehér, és részben színes táblákkal, gazdag szövegközti képanyaggal illusztrálva. Jó állapotban.  /1918 The Studio an Illustrated Magazine- of Fine & Applied Art. Volume LXXII,12+170 p. With many interesting writings, and lot of photos. Linen-binding, with little bit worn cover. In English language. In good condition.
16684.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft