Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 162

17043.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17044.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17048.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Lédács Kiss Aladár - Szűts Béláné: Ismerjük meg a keleti szőnyegeket. Bp., 1977. Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17053.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Mitrovics Gyula: A műalkotás szemlélete. Bp., 1940, Rózsavölgyi és Társa, XVI+334 p.+24 t.(képmellékletek.) Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóval, a papír védőborító szakadt, hiányos, foltos, a kötéstáblák belseje foltos.
17055.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17057.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17058.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17067.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Rajzolás. Részletes útmutató az általános iskola tantervéhez 9. füzet. Bp.,1946, Országos Köznevelési Tanács, 33 p. Kiadói papírkötés.
17068.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17070.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Leipnik L. Nándor: A barbizoni művészel. Művészeti könyvtár. Bp., é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói illusztrált papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
17076.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17079.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft