Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 332

A pesti művelt társalgó. Nélkülözhetetlen kézikönyv mindazok számára, kik a társas életben szerepelni akarnak,s a társaságokban magukat megkedveltetni óhajtják. Legnagyobb részben saját tapasztalata folytán szerzé egy pesti arszlán (K. J.). Bp.,[1898], Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+511 p. Hetedik, átdolgozott és bővített kiadás. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott borítóval, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal.
17581.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Palasovszky Ödön: Csillagsebek. Válogatott versek. Vál. és szerk.: Parancs János. Bp., 1987, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.  Megjelent 5030 példányban.  Palasovszky Ödön (1899-1980) költő, a magyar avantgárd mozgalom és az aktivista színjátszás egyik legjelentősebb alakjának verses kötete.
17582.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Georges Simenon: A szökevény. Fordította: Rónay György. Bp.,1944,Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói hiányos, szakadt illusztrált papír védőborítóban.
17583.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Diószegi Vilmos: A pogány magyarok. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 4. Bp.,1978, Akadémiai Kiadó. Második, változatlan kiadás. Kiadói papírkötés.
17584.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tengerész szolgálati szabályzat. 1982. Bp.,1982,MAHART. Kiadói papírkötés, javított gerinccel. Megjelent 500 példányban.
17585.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A szegények orvosa: Batthyány-Strattmann László. Eisenstadt (Kismarton), 1978, Prugg Verlag. Kiadói papírkötés.
17586.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
17587.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17588.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17589.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lipschiz, O.D.: Deutsch-Russisches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. + Lochowiz, A.B.: Russisch-Deutsches Taschenwörterbuch. Moskau, Leipzig, 1969, VEB Verlag Enzyklopädie. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban / linen binding, good condition
17591.

Kikiáltási ár:
200 Ft
0,54
0,59
Hemingway: Az öreg Halász és a tenger. Kondor Béla Illusztrációival. Bp., 1962. Magyar Helikon. Egészvászon kötésben.
17592.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft