Fotó

Tételek száma: 370

1904 Arad, Füleslabda szövetség országos bajnokságának győztes csapata. Hátoldalt feliratozott fotó. 12x9 cm   A századfordulón a legnépszerűbb csapatjáték a füleslabdázás volt. Száz évvel ezelőtt fektették le a szabályait, ami így szólt: ,,Olyan tömör, 2 kg-os, 25-30 cm átmérőjű bőrlabdával játsszák, amelyen bőrszalagból készült, bőr fogó, fül van. A szemben álló két, 10-10 tagból álló csapat tagjai az ellenfél kapuja felé dobják a labdát: ha a levegőben kapják el, akkor két kézzel, ha a földre esett, akkor a fülénél fogva továbbíthatják. Gólt akkor érnek el, ha az ellenfél kapuja fölött sikerül átdobniuk a labdát. Az a csapat győz, amely az előre megállapított idő alatt több gólt dob.
12496.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1930 Fodrászüzlet előtt, fotólap, hátulján feliratozva, 9×14 cm
12497.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1930 Korcsolyázók, fotólap, hátulján feliratozva, 13,5×8,5 cm
12498.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1900 Gyászmenet vizitkártya méretű fényképen, foltos, 6,5x11 cm
12499.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Kisfiú portré, hintalóval és játékpuskával, keményhátú fotó, Ujpest, Békési Győző fényképészeti műterméből, 16x10 cm
12500.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1905 Kislány nagy porcelán játékbabával, fotólap, 14×9 cm
12501.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1980 Falusi életképek, 12 db fekete-fehér fotó, 9×13 cm
12502.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Vegyes fotó tétel: városképek, portrék, stb., egy részük hátulján feliratozva, 9×14 cm
12503.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1910Japán katonai zenekar, Djibouti, Számpánok. 3 db üveg pozitív / cca 1910 3 vintage glass positive photos: Japanese military band, Djibouti, Vu-Tuna river. 9x9 cm
12504.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
cca 1910 5 db kézzel festett mozi reklám üvegen. 8x8x cm
12505.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
cca 1941-1943 Ikreket ábrázoló fotók, 5 db, 14×9 cm
12506.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1940-1960 2 db jelzett fotó: épületek, MTI-fotó (Balassa Ferenc), hátulján pecséttel jelzett, 9×12 cm; Csinády Dóra táncosnő, Tormai Andor felvétele, fotó, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, 12×9 cm
12507.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft