Zsolnay historizáló áttört jardiniere, kézzel festett porcelánfajansz,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-historizalo-attort-jardiniere-kezzel-festett-porcelanfajansz-apro-kopassal-jelzet~II1891321
1891321
11166
337
200000
Kikiáltási ár:
200 000 Ft 540,54 EUR , 588,24 USD
Leírás: Zsolnay historizáló áttört jardiniere, kézzel festett porcelánfajansz, apró kopással, jelzett (TJM) h:26 cm, m:16 cm
: vörös_iván