Reichenbach nagy váza, matricás, jelzett, enyhe kopással, m:34 cm https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Reichenbach-nagy-vaza-matricas-jelzett-enyhe-kopassal-m34-cm~II1892167
1892167
11212
337
Leírás: Reichenbach nagy váza, matricás, jelzett, enyhe kopással, m:34 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: