Herendi Viktória mintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, ki... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Herendi-Viktoria-mintas-porcelan-kis-vaza-kezzel-festett-jelzett-kis-kopasnyomokkal-m-11-~II1891535
1891535
11146
337
Leírás: Herendi Viktória mintás porcelán kis váza, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 11,5 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: