Militária

Tételek száma: 52

Német Harmadik Birodalom 1942. Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. Eastern Front Medal (Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942) metal decoration with ribbon C:XF
31229.

Német Harmadik Birodalom 1942. "Az 1941/1942. évi Keleti Téli Hadjárat Emlékérme" fém kitüntetés mellszalaggal T:2 German Third Reich 1942. "Eastern Front Medal (Medaille Winterschlacht im Osten 1941/1942)" metal decoration with ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
25
Német Harmadik Birodalom 1944. I. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, a tűn L/13 gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 patina German Third Reich 1944. Iron Cross 1st class decoration, with L/13 makers mark on pin, with award document C:XF patina
31230.

Német Harmadik Birodalom 1944. "I. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, a tűn "L/13" gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 patina German Third Reich 1944. "Iron Cross 1st class" decoration, with "L/13" makers mark on pin, with award document C:XF patina

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
17
Német Harmadik Birodalom 1944. II. Osztályú Vaskereszt kitüntetés, gyártói jelzés a karikán, mellszalaggal + Adományozói okirat a 3. páncélos hadsereg katonája számára T:2  German Third Reich 1944. Iron Cross II. Class decoration makers mark on the ring, with ribbon + Award document for the soldier of the 3rd Panzer Army C:XF
31231.

Német Harmadik Birodalom 1944. "II. Osztályú Vaskereszt" kitüntetés, gyártói jelzés a karikán, mellszalaggal + Adományozói okirat a 3. páncélos hadsereg katonája számára T:2 German Third Reich 1944. "Iron Cross II. Class" decoration maker's mark on the ring, with ribbon + Award document for the soldier of the 3rd Panzer Army C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
39
Német Harmadik Birodalom 1944. Sebesülési jelvény fekete fokozata préselt acéllemez kitüntetés EH 126 gyártói jelzéssel a hátoldalá, adományozói okirattal T:2 kopás German Third Reich 1944. Wound badge, black steel plate decoration with EH 126 makers mark on reverse, with award document C:XF worn
31232.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Sebesülési jelvény fekete fokozata" préselt acéllemez kitüntetés "EH 126" gyártói jelzéssel a hátoldalá, adományozói okirattal T:2 kopás German Third Reich 1944. "Wound badge, black" steel plate decoration with "EH 126" makers mark on reverse, with award document C:XF worn

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
28
Német Harmadik Birodalom 1944. Általános Rohamjelvény Zn kitüntetés hátoldalán Assmann gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 sérült vagy cserélt tű German Third Reich 1944. General Assault Badge Zn decoration with Assmann makers mark on reverse, with award document C:XF damaged or replaced pin
31233.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Általános Rohamjelvény" Zn kitüntetés hátoldalán "Assmann" gyártói jelzés, adományozói okirattal T:2 sérült vagy cserélt tű German Third Reich 1944. "General Assault Badge" Zn decoration with "Assmann" makers mark on reverse, with award document C:XF damaged or replaced pin

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
31
Német Harmadik Birodalom 1944. Sebesülési jelvény ezüst fokozata Zn változatú jelvény, hátoldalán L22 jelzés, adományozói okirattal T:2 German Third Reich 1944. Wound Badge, silver Zn decoration with L22 mark on reverse, with award document C:XF
31234.

Német Harmadik Birodalom 1944. "Sebesülési jelvény ezüst fokozata" Zn változatú jelvény, hátoldalán "L22" jelzés, adományozói okirattal T:2 German Third Reich 1944. "Wound Badge, silver" Zn decoration with "L22" mark on reverse, with award document C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
35
Németország DN 2db klf aranyozott Bundeswehr jelvény T:1- Germany ND 2pcs of diff gold plated Bundeswehr badges C:AU
31235.

Németország DN 2db klf aranyozott "Bundeswehr" jelvény T:1- Germany ND 2pcs of diff gold plated "Bundeswehr" badges C:AU

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Orosz Birodalom DN Cári sast ábrázoló jelvény/csákójelvény? (54x58mm) T:2 hátoldalán forrasztásnyom Russian Empire ND Tsarist eagle shaped badge/shako badge? (54x58mm) C:XF solder mark on reverse
31236.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17
Szovjetunió 1930-1991. Vörös Csillag Érdemrend zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, 3279318 sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. Order of the Red Star enamelled Ag decoration with screw back, 3279318 serial number on back C:XF
31237.

Szovjetunió 1930-1991. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, "3279318" sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration with screw back, "3279318" serial number on back C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with not its own ribbon C:XF
31238.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés nem saját mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with not its own ribbon C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szovjetunió 1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya (2xklf) ezüstözött és aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal, csavaros hátlappal, a kettő együtt egy dísztokban (46mm) T:2 Soviet Union 1985. Order of the Patriotic War 2nd class (2xdiff) gold plated and silver plated, enamelled decoration, serial on its back with screw back, both in one case (46mm) C:XF
31239.

Szovjetunió 1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" (2xklf) ezüstözött és aranyozott, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal, csavaros hátlappal, a kettő együtt egy dísztokban (46mm) T:2 Soviet Union 1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" (2xdiff) gold plated and silver plated, enamelled decoration, serial on its back with screw back, both in one case (46mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
27
Szovjetunió ~1985. Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. Order of the Patriotic War 2nd class silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF
31240.

Szovjetunió ~1985. "Honvédő Háború Érdemrend II. osztálya" ezüstözött, zománcozott kitüntetés, hátlapján sorszámmal T:1-,2 Soviet Union ~1985. "Order of the Patriotic War 2nd class" silver plated, enamelled decoration, serial on its back C:AU,XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft