Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 70
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1894683
30592
337
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (17,59g/34,5mm) T:2 1881321
30593
337
Numizmatika
~1930. "Magyar Dobermannosok" ezüstözött Br emlékplakett eredeti dísztokban (40x49,5mm) T:2 1825110
30594
337
100
Numizmatika
~1960-1970. "Kilián György Repülő Műszaki Főiskola" festett fém plakett (83x131mm) T:2,2- ph., kopott festés 1894348
30595
337
Numizmatika
1971. "50 éves a Magyar Ifjúsági Vöröskereszt 1921-1971" Br emlékérem (30mm) T:1-,2 1868914
30596
337
Numizmatika
1975. "Hungexpo" 4db fém emlékérem (32mm) T:2 1892444
30597
337
Numizmatika
1980. "1945-1980" egyoldalas Br plakett (106mm) + "1945-1980" egyoldalas Br plakett (105mm) T:1-,2 1865002
30598
337
Numizmatika
1981. "Bartók Béla / A kékszakállú herceg vára" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.835/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) patina 1892657
30599
337
Numizmatika
1981. "Karácsony 1981" Br emlékérem (35,5mm) T:2 1892346
30600
337
Numizmatika
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett, sérült műanyag tokban. Szign.:BH(?) (77,5mm) T:2 1865018
30601
337
Numizmatika
1982. "Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság 1982" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.925/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina 1865022
30602
337
Numizmatika
1982. "Spanyolországi Labdarúgó Világbajnokság 1982" jelzett Ag bélyegérem eredeti ÁPV tokban (~4,6g/0.925/37x23mm) T:1 (eredetileg PP) kis patina 1889347
30603
337
Numizmatika
1986. A Középületépítő Vállalat névre szóló, egyoldalas Br plakettje harminc év munka után, hátoldalán gravírozva, eredeti dísztokban (100x121mm) + 1994. "Nívódíj" névre szóló, egyoldalas plakett, hátoldalon gravírozva, dísztokban (98mm) T:1 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft