12050.
337. Lezárult gyorsárverés
Történelmi dokumentumok, kéziratok, érdekességek
8 000 Ft
21,62 EUR, 23,53 USD
Devecska Ferenc belsőépítész, tanár részére adományozott oklevél az Orsz. Iparművészeti Társulat jubileuma alkalmából rendezett, Szép otthon - boldog élet c. kiállításon bemutatott munkájáért. Üvegezett keretben Hóman Bálint Vallás és közoktatásügyi miniszter saját kezű aláírásával. 44x63 cm