Bolhapiac

Tételek száma: 344

Zsebre dugott kezű, népviseletes spiáter kisfiú szoborka, alabástrom talapzaton, a talapzat alján a csavar körül sérüléssel, figura: 9 cm, 14x9 cm
11655.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 Art Deco fém szószos tálka, 9,5x18 cm, d: 13,5 cm
11656.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
6 db régi fadoboz, közte koronás nemzeti kiscímeres fadobozka, mecseki emlékes feliratos dobozka (sérült), Emlék Sibériából feliratú fa cigaretta tárca (Benne ajándékozási kártyával), változó állapotban, 15x12x4 cm, 8x12x7,5 cm, 10x7x2 cm, 11x9x3 cm, 9,5x8x3,5 cm 11x7,5x1 cm
11657.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kb. 70 dkg szilkagél nedvszívó, valamint egy régi orosz nyelvű atlasz.
11658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Alpakka cigarettatárca + gyufa tartó
11659.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Fém flaska + bőrrel bevont termosz. 10 cm, 18 cm.
11660.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ezüstözött réz edénytartó 26 cm
11661.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Rőhm start pisztoly, tisztítóval, leírással
11662.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft