Könyvek: Vasút témájú könyvek

Tételek száma: 26

Tóbiás László: A magyarországi kisvasutak idegen forgalmi földrajzi adottságai. Elmélet-Módszer-Gyakorlat. 55. Bp.,1996, MTA Földrajztudományi Kutatóintézet, 158 p. Kiadói papírkötés.
17180.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Borsi István: A mozdonymodell-építő Dr. Varga Sándor (1912-2002.) Szeged, 2010, Bába. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17181.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kaszala Sándor: Az északi fűtőház története. 1913-1988. Bp.,1989, Antikva Kiadó. Kiadói papírkötés.
17182.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Pályadiagnosztika. Szerk.: Barna Bertalan, Béli János et alii. Bp.,2006, MÁV Központi Felépítményvizsgáló Kft. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17183.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Barthal Sándor-Ilkei Sándor-Imre Gyula: A diesel-motorok főbb paramétereinek számítása és próbatermi mérése. Bp.,é.n.,KPM Vasuti Főosztály 2. B. Oktatási Osztálya. Kiadói papírkötés.
17184.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Dr. Kecskés Sándor: Vasúti üzem. Budapesti Műszaki Egyetem. Építőmérnöki kar. Bp.,1995, Műegyetemi Kiadó. Kiadói papírkötés.
17185.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Vegyes könyv tétel, 4 db:  Francia műszaki tájékoztató. 14. évf. 1982. 3. szám. Bp., 1982, Budapesti Francia Műszaki és Tudományos Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, hiányzó elülső szennylappal.   Ganz-MÁVAG közlemények. 44. Bp., 1973, Ganz-MÁVAG. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, sérült borítóval és kötéssel, hiányzó lapokkal (73/74.,87/88.), kijáró lapokkal.   Der Eisenbahnverkehr. Dresden,1982,Verkehrsmuseum Dresden. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel.  B. A. Pakov: Lokomotivy i motorvagonnyy podvizhnoy sostav zheleznykh dorog 1956--1965. Moszkva,1966, Transport. Orosz nyelven. Kiadói nylon-kötés.
17186.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17187.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bakó Béla-Borcsiczky Károly-Bozi Lajos: Diesel-mozdonyszerelő szerkezettan és szerelési ismeret.  Bp.,1976, Műszaki. Kiadói papírkötés, kijáró lapokkal, egy hiányzó lappal (165/166), néhány ceruzás bejelöléssel. Megjelent 1060 példányban.
17188.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dr. Heller György-Rosta László: Vasúti fékberendezések szerkezete, üzeme és karbantartás irányelvei. Bp., 1983, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés, javított, sérült gerinccel.
17190.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Gadanecz Béla-Dr. Gadanecz Éva-Dr. Radnai Jenőné: A vasúti alkalmazottak Rudolf Segélyegyesületének emlékkönyve. (1875-2000.) Bp.,2000, Rudolf Egyesület. Kiadói velúrkötésben, jó állapotban.
17191.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft