17020.
337. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Természettudomány, medicina
8 000 Ft
17
Magyar gyógyszerkönyv. Pharmacopoea Hungarica. Második kiadás. Bp., 1888, Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, sérült lapokkal, kopottas állapotban + Dr. Moldoványi István: Kommentár a Magyar gyógyszerkönyv második kiadásának függelékéhez. Bp., 1896, Gyógyszerészi Hetilap. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.