Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 26

16700.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
16701.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Georg von Tannenberg: Lebensgeschichte des berühmten siegreichen russisch-kaiserl. General-Feldmarschalls en chef Grafen von Suwarow-Rymniskoy. Wien, 1795, Johann Georg Binz, 67 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, apró hiánnyal a címlapon.
16702.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Gyalog Ödön: Horthy Miklós katonája vagyok... Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.
16703.

Gyalog Ödön: "Horthy Miklós katonája vagyok..." Egy tüzérszázados emlékiratai. Bp., 1992, General Press. Kiadói velúr-kötés, műanyag védőborítóban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A magyar katona vitézségének ezer éve. Szerk.: Pilch Jenő. 1. köt. Bp., é. n., Franklin. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban.
16704.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16705.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16706.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bona Gábor: Tábornokok és törzstisztek a szabadságharcban 1848-49. Budapest, 1983, Zrínyi Katonai kiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16707.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bártfai Szabó László: Az utolsó emberig. Egy csapatparancsnok visszaemlékezései a Don menti harcokra. Bp.,1988, Szerzői kiadás, (Szombathely, Sylvester János-nyomda.) Kiadói papírkötésben.
16708.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dobai Péter: A birodalom ezredese. Bp., 1985. Magvető
16709.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16710.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Len Deighton: Vadászrepülők. Európa Könyvkiadó, 2013
16711.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft