1855 Georg Viktor Fürst zu Waldeck (1831-1893) nagyméretű lithográfia rajta saját kezű aláírásával. Paszpartuban / Autograph signed lithography of Georg Viktor Fürst zu Waldeck 32x48 cm
1828 Az Egyesült Államok Elnökei. Nagyméretű kőnyomat. Paszpartuban. Leipzig Industrie Comptoir / Presidents of the United States of America. Large lithography 32x52 cm
cca 1840 Magyarország népei: Magyarok, Tótok, Horvátok, Németek. litográfia Szerelmey Miklós (1803-1875) műhelyéből. / cca 1840 Nationalities of Hungary: Slovakians, Croatians, Germans, Hungarians. Lithography. 25x20 cm
cca 1900 Rókavadászat, színes litográfia, Francis Calcraft Turner "Bachelor's Hall: Fox Hunting" című festménye alapján, üvegezett fa keretben, 36×28 cm
Visegrád - Gran Jacob Koppmayer, rézmetszete. A kép alatt jelmagyarázat. Megjelent: J. Ch. Wagner: Delineatio Provinciarum Pannoniae... (Augsburg, 1684.) Képméret: 17,2×31,7 cm. Lapméret: 31,4×38,5 cm
1857 Ludwig Rohbock (1820-1883): Nyitra (Felvidék), acélmetszet, Bálint Endre festőművész hagyatékából, a művész által színezve, paszpartuban, 14×16 cm
1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure (1767-1855) francia jogász, politikus nagyméretű kőnyomatos portréja. Maurin litográfiája / 1853 Jacques-Charles Dupont de l'Eure French lawyer and statesman's large lithographic image. page size: 30x37 cm