Ifj. Vastagh György (1868-1946): Ló. Tus-akvarell, papír, foltos, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/337/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Ifj-Vastagh-Gyorgy-1868-1946-Lo-Tus-akvarell-papir-foltos-jelzett-23-5C39731-5-cm~II1894986
1894986
10186
337
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Ifj. Vastagh György (1868-1946): Ló. Tus-akvarell, papír, foltos, jelzett, 23,5×31,5 cm
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: