19071.
336. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
70 000 Ft
189,19 EUR, 205,88 USD
Ezüst (Ag.) asztali lámpa, több részből összerakott, jelzett, levágott dróttal, fa talapzaton, javított, sérült gyertya üveggel, m: 55 cm, bruttó:1490 g