Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 77
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1730080
19024
336
60000
Jewellery
cca 1900 14K arany karóra arany szíjjal. Az óra szerkezet javításra szorul. / 14 C gold wristwatch does not work. Br:19,4 g 1861095
19025
336
14000
Jewellery
Ezüst(Ag) kávéskanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 58,4 g 1861240
19026
336
Jewellery
Ezüst(Ag) anker szemes karkötő, jelzett, h: 19,8 cm, nettó: 12,5 g 1884343
19027
336
Jewellery
Ezüst(Ag) hosszú szemű lánc, jelzett, h: 47 cm, nettó: 7,9 g 1884421
19028
336
5500
Jewellery
Ezüst(Ag) bross borostyánnal, jelzett, h: 7,5 cm, bruttó: 4,6 g 1884384
19029
336
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár borostyán díszítéssel, jelzett, h: 3 cm, bruttó: 3,6 g 1884428
19030
336
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) bross, jelzett, h: 5 cm, nettó: 5,9 g 1884432
19031
336
3800
Jewellery
Ezüst(Ag) karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 8,9 g 1884459
19032
336
Jewellery
Ezüst(Ag) Szent Kristóf medál, jelzett, 3,5×4 cm, nettó: 7,7 g 1884479
19033
336
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevaló zománc berakással, kővel, jelzett, bruttó: 1,5×1,2 cm, bruttó: 6,4 g 1884463
19034
336
Jewellery
Ezüst(Ag) vegyes tétel, közte sérültek, jelzéssel és jelzés nélkül, bruttó: 14,2 g 1884487
19035
336
Jewellery
Ezüst(Ag) medálok, jelzettek, 7 db, bruttó: 16,7 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig
100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig
200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig
500.000 Ft
10.000.000 Ft felett
1.000.000 Ft